درباره ما

یک تجربه‌ی بی نظیر برای لحظات خاص شما

معرفی

مجموعه ایده برتر کیوان در سال 1377 با هدف واردات و توزیع تجهیزات و محصولات مدرن دندانپزشکی و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی در این حوزه، در شهر تهران تاسیس گردیده و با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا، هم‌اکنون در زمره شرکت‌های برتر حوزه تجهیزات دندانپزشکی در کشور شناخته شده است.

همچنین مجموعه ایده برتر کیوان به منظور فروش محصولات و ارائه بهینه خدمات خود، برند MIB را با شعار "بهترین را بساز" به صورت رسمی به ثبت رسانیده و کلیه محصولات تولیدی این مجموعه با نشان و نماد MIB در بازار عرضه و ارائه می گردد.

مدیریت این مجموعه همواره در تلاش بوده با اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتری و بالا بردن سطح خدمات پس از فروش به عنوان ارزش سازمانی و همچنین با به كارگیری نیروهای متخصص و مجرب در همه واحدها توانسته راه خدمت بيشتر به جامعه دندانپزشکان كشور را فراهم نماید.

لابراتوار دیجیتال این مجموعه در سال 1396 با همکاری برندهای مطرح دنیا نظیر Kerox مجارستان و Smilelign  انگلستان تاسیس شد و این دیجیتال سنتر با دستگاه های پرینتر سه بعدی مجارستانی، وکیوم فرمر، دستگاه های میلینگ، زیرکونیا و CNC با فرز 5 محوره تجهیز شده است. تمامی کارشناسان مرکز دیجیتال ایده با بهره‌وری از تجهیزات، نرم افزارها و دانش روز علم دندانپزشکی دیجیتال، در زمینه طراحی و تولید الاینرهای شفاف ارتونسی، قطعات پروتزی و ایمپلنت فعالیت می کنند.

مجموعه ایده برتر کیوان با بیش از 20 سال سابقه همواره در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات در زمینه تجهیزات و محصولات دندانپزشکی و اصول مشتری محور، با شتابی بیش از گذشته، جایگاه خود را در حوزه خدمات دندانپزشکی کشور ارتقا دهد.

 

عضویت در خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید